Mastenbroek begraven 1778 – 1814

Register der grafsteden in de kerk van Mastenbroek (Nederduits Gereformeerd) 1778 – 1 september 1814 (HCO toegang 0709 inv.nr. 818)

NummerNamenOpmerkingDatumGrafnummerBladzijde
1Aagjen LubbertsWed: J Herms24-10-180510818-017
2Aagte Willemsvrouw van H. Hendriks01-06-178110818-017
3Aagte Herms30-12-177889818-096
4Aaltje Jans10-03-176357818-064
5Aaltjen Gerritsvrouw van H. Herms28-01-180244818-051
6Aaltjen Jochems Roetmanvrouw van W J Knol20-01-181359818-066
7Aaltje Hendriks24-09-181168818-075
8Albert Jans18-01-17703818-010
9Albert Coetse22-05-178234818-041
10Albert Cornelis Prins13-10-181040818-047
11Albert Louws24-08-177046818-053
12Albert Jans Riezebos04-09-179464818-071
13Albert Egberts07-04-179169818-076
14Albert Berents02-02-177987818-094
15Albert Hendriks in 't Veld10-10-180591818-098
16Annigjen Derksvrouw van H. Gerrits17-02-17962818-009
17Annigje Heimerigsvrouw van H Derks12-06-179377818-084
18Arend Gerrits27-05-180221818-028
19Arend Hendriks05-04-180580818-087
20Arend Engberts16-05-181196818-103
21Arent Roelofs17-06-177773818-080
22Arentje Cornelis01-08-177539818-046
23Barts Kortenhorst09-09-177819818-026
24Berend Jochems25-09-181058818-065
25Berend Hendriks27-08-179990818-097
26Berendzoon van E. Arents23-06-178996818-103
27Berentje Hendriksvrouw van J Hendriks Nies16-11-179248818-055
28Berentje Jansvrouw van A Riezebos05-02-177964818-071
29Berentjewed Zwakenberg10-06-177866818-073
30Claas Martens17-12-176518818-025
31Corneliszoon van H Arents10-06-178011818-018
32Cornelis Egberts06-12-179918818-025
33Cornelis Alberts02-12-176320818-027
34C Doorn20-01-177522818-029
35Cornelis Martens20-09-179943818-050
36Cornelis Oosten06-09-177112818-019
37Cornelis Veldhuis21-11-179292818-099
38Derk Louws28-05-179316818-023
39Derk Heimerigs01-06-180425818-033
40Derk Jans28-02-179454818-061
41Derk Herms in 't Vosjen05-11-179062818-069
42Derkje Willemshuisvrouw van P Riesebos21-10-17838818-015
43Derkje Hendrikswed R Heimerigs03-08-179211818-018
44Derkjedochter van J Arents01-06-178445818-052
45Derkjen Martens07-05-180655818-062
46Derkjen Goossen19-10-179762818-069
47Derkjenvrouw van E C aan de Vegte19-08-179177818-084
48Dekkertjen Alberts Stoel06-11-179975818-082
49….dochter van Jan Gerrits27-01-17692818-009
50Dries Reinders24-09-1799laatste bladzijde818-
51Egbert van Ommen23-05-18047818-014
52Egbert Stoel01-07-178256818-063
53Egbert Lubberts08-01-177360818-067
54Egbertzoon van J Steevens14-01-178674818-081
55Egbert Hendriks25-06-178384818-091
56Egbertjenvrouw van W Arends22-06-179850818-057
57Egbertjen Tiemens16-06-180659818-066
58Egbertje Kragt14-11-178384818-091
59Engbert Arends17-01-17943818-010
60Evert Peters van 't Spijker26-07-17812818-009
61Evert Peters aan de Werf27-10-17846818-013
62Fennigjevrouw van J Peters31-08-178663818-070
63Gargje Petersvrouw van A in 't Veld21-05-177991818-098
64Geerling Corneliszoon van C Egberts27-01-179243818-050
65Geerlig Kok14-02-178836818-043
66Geerlig Derks20-11-178018818-025
67Geertje Berents uit de Kroone03-07-180128818-035
68Geertjen Derksvrouw van E Klasen27-06-177580818-087
69Geertjen Klaassenvrouw van P Reinders27-02-179497818-104
70Geertruitvrouw van C Henniphof02-03-179052818-058
71Geertruit Teunisvrouw van J Jans23-09-177967818-074
72Geesjen Willemsvrouw van G Hilbrands09-04-17848818-015
73Geesjen Hendrikswed P in de Riesebos09-06-17957818-014
74Geesjenwed Jan Weijer04-10-178275818-082
75Gerrit Hendriks van de Vegte28-04-180731818-038
76Gerrit Cornelis21-11-178240818-047
76bGerrit Menzo15-03-180474818-081
77Gerrit Siemons20-09-179251818-058
78Gerrit Harms van de Maate24-03-178065818-072
79Gerrit Herms23-11-179768818-075
80Gerrit Hendriks22-01-180268818-075
81Gerrit Aarts20-07-180673818-080
82Gerrit Derks05-09-179380818-087
83Gerrit Berends11-07-180581818-088
84Gerrit Egberts06-05-180998818-106
85Grietje Hendrikswed J Auwen16-02-17929818-016
86Grietje Hendriksvrouw van D Jans04-09-178121818-028
87Grietjen Jansvrouw van A H Stoel21-03-181024818-031
88Goossenzoon van D Herms in 't Vosje16-12-178562818-069
89Harm Wessels30-11-177563818-070
90Harm Gerrits15-01-176368818-075
91Harmina van IJssel29-08-177717818-024
92Harmpjenvrouw van J Louws28-03-178120818-027
93Harmtjenschoonmoeder van A Wijghers20-12-178333818-040
94Heimerig Derks Westera01-04-181177818-084
95Hendrienavrouw van L Everts08-09-176265818-072
96Hendrina Jansvrouw van H Kornelis13-04-180943818-050
97Hendrik Herms van de N: wetering28-12-17884818-011
98Hendrik Minicus25-09-17765818-012
99Hendrik Albers28-06-176813818-020
100Hendrik Gerrits Netjes17-07-179815818-022
101Hendrik Teunis22-03-180316818-023
102Hendrik Willems12-07-180520818-027
103Hk Roelofs23-10-180423818-030
104Hendrik Jans van de Steege01-11-180828818-035
105Hendrik Stoel24-01-179434818-041
106Hendrik Broekhuis12-11-180748818-055
107Hendrikzoon van C Hendriks12-09-18082818-009
108Hendrik Teunis30-04-181482818-089
109Hendrikzoon van R Peters17-06-177985818-092
110Hendrik Bakker25-09-177686818-093
111Hendrik Arents16-05-178789818-096
112Hendrik Lubberts15-06-181192818-099
113Hendrikjen Alberts Stoel13-04-18092818-009
114Hendrikjenwed Hk Herms26-05-17964818-011
115Hendrikje Willemswed J Hendriks29-12-176735818-042
116Hendrikjenvrouw van B Roelofs13-10-181045818-052
117Hendrikjen Hendriksvrouw van J Martens25-09-181056818-063
118Hendrikjenvrouw van L Peters16-12-181060818-067
119Henniphof25-06-179352818-059
120Herm Derks02-01-18108818-015
121Herm Jans van de O: W:23-11-18094818-011
122Herm Hendriks30-10-180111818-018
123Herm Zwakenberg25-09-179527818-034
124Herm Hendriks18-11-180895818-102
125Hermina Peters de Leeuw06-10-181276818-083
126Hermannis Kortenhorst23-10-180919818-026
127Hermpjen Jans11-08-181028818-035
128Hilligjen Albertsgewez vrouw van A Hendks31-07-179218818-025
129Ida Schutte10-12-179385818-092
130Jacob Hendriks27-10-176645818-052
131Jacob Arents van de Pol14-08-178481818-088
132Jacob Stoel06-12-181593818-100
133Jacob Louws03-07-178220818-027
134Jacob Klunder19-02-180128818-035
135Jacobje Willemsvrouw van G Hendriks13-05-178331818-038
136Jacobje Jansvrouw van W Knol20-10-178539818-046
137Jan Weijert01-10-177941818-047
138Jan Hendriks Nies12-11-181248818-055
139Jan Alberts08-02-177549818-056
140Jan Martens22-09-181056818-063
141Jan Derks uit het Vosjen01-02-180562818-069
142Jan Willems op de Maat18-07-180965818-072
143Jan Jans10-04-178867818-074
144Jan Wijghers25-11-178879818-086
145Jan Arends22-11-178283818-090
146Jan Hendriks de Lange08-02-178594818-101
147Jan Gerritsen van de Bresteege20-03-17981818-008
148Jan Haaije17-03-17978818-015
149Jan Auwen25-02-17899818-016
150Jan Herms van de Zeedijk14-10-179610818-017
151Jan Knol05-02-181410818-017
152Jan Riezebos14-08-179412818-019
153Jan Stevens13-12-178628818-035
154Jan Honorststadsbaas van Zwolle20-??-178135818-042
155Jan Peters17-10-181137818-044
156Jan Cornelis18-09-177239818-046
157Janna Asjesvrouw van S Goosen04-07-178171818-078
158Jannavrouw van P van den Berg21-01-180019818-026
159Janna Wessels Kok06-09-179726818-033
160Jannes van de Oostermate05-03-178265818-072
161Jannigje Heimerigs11-07-176158818-065
162Jennigjen Rutgerswed M Jans16-05-180955818-062
163Jennigjen Jochemsvrou van T Willems15-01-180259818-066
164Jentjen Gerrits23-10-180056818-063
165Jentjen Albertsvrouw van E Peters21-08-179460818-067
166Jentjenwed G Herms05-12-179768818-075
167Jentjen Jansvrouw van G Aarts07-02-179773818-080
168Jentjenmoeder H Roelofs25-05-178423818-030
169Jochem Berents13-10-178059818-066
170Jochem Teunis van Milgen16-06-180217818-024
171Judikje Sibrandswe J Willems20-04-181165818-072
172Kindvan H Jacobs17-11-17959818-016
173Kindvan H Jacobs01-03-18059818-016
174Kindvan J Alberts14-08-181211818-018
175Kindvan J Tap??-??-179517818-024
176Kindvan L Berends15-05-179324818-031
177Kindvan L Berends22-10-179324818-031
178Kindvan L Berends28-06-179624818-031
179Kindvan A Stoel08-11-180324818-031
180Kindvan A Stoel12-10-181124818-031
181Kindzoon van de wed H Zwakenberg05-01-180227818-034
182Kindvan Jan Schrijver29-07-180627818-034
183Kindvan Jan Schrijver30-06-180727818-034
184Kinddochter van L de Leeuw06-03-180135818-042
185Kindvan A Willems30-05-179836818-043
186Kindvan G Jochems15-05-179941818-047
187Kindvan G Jochems02-03-180441818-047
188Kindvan H Cornelis28-01-180943818-050
189Kinddochter van J J Knol19-06-179248818-055
190Kindvan H Hendriks14-06-179948818-055
191Kindvan C Henniphof18-06-179352818-059
192Kindvan C Henniphof17-11-179552818-059
193Kinddochter van L Huisman19-08-178356818-063
194Kindvan B Peters30-10-179360818-067
195Kindvan E Peters24-07-179460818-067
196Kindvan J Derks05-11-180165818-072
197Kindvan J Derks26-07-180365818-072
198Kindvan wed H Zwakenberg13-10-179766818-073
199Kinddogter van wed H Zwakenberg22-10-179966818-073
200Kindvan H Herms24-09-181168818-075
201Kinddogter van L R de Leeuw20-04-179871818-078
202Kindvan de wed K Kornelis17-01-181171818-078
203Kindvan H Lubbers18-03-179472818-079
204Kinddogter van J Stevens07-08-177774818-081
205Kindvan G Menzo14-10-??74818-081
206Kinddogter van K Jans10-06-178478818-085
207Kindvan G Gerrits07-05-179588818-095
208Kindvan H J de Lange20-07-181294818-101
209Kindvan A Engberts23-12-179496818-103
210Kindvan A Engberts25-06-180096818-103
211Kindvan A Engberts22-07-180396818-103
212Kindvan A Engberts15-03-180596818-103
213Kindvan A Engberts08-03-181096818-103
214Klaas Jans Poort09-05-180015818-022
215Klaas Jonker10-02-179756818-063
216Klaas Kornelis13-10-181071818-078
217Klaas Hendriks??-05-1793laatste bladzijde818-
218Klaasjen Janswed van A Egberts29-09-179669818-076
219Kornelis Peters26-01-180937818-044
220L Berends14-07-180224818-031
221Lambertzoon van de wed J Lamberts???-??-181185818-092
222Lambert de Leeuw02-04-181481818-088
223Liesebeth Hendrikswed J Wijgchers23-12-179079818-086
224Lubbejen Jans Voshuisvrouw van a Hendriks01-09-17823818-010
225Lubbert Derks25-05-180421818-028
226Lubbert Everts15-02-176354818-061
227Lubbert Herms19-01-180770818-077
228Lubbert Hendriks31-05-179588818-095
229Lubbert Huisman??-08-180453818-060
230Lubbigjen Gerritsvrouw van A Willems10-09-178424818-031
231Lijsberthuisvrouw van B Roelofs21-04-178424818-031
232Magteltje03-11-178052818-059
233Margjengewezen vrouw van J Gerrits15-10-178614818-021
234Marrigjedochter van J H de Lange24-07-17837818-014
235Marrigjenwed C Doorn19-11-178422818-029
236Marrigje Cornelisvrouw van H Arents01-08-178188818-095
237Marten Remmels10-08-178024818-031
238Marten Jans12-03-178955818-062
239Mergjen Gerritsvrouw van T Willems06-01-179736818-043
240Mergjen Jans Hup15-11-180385818-092
241Moedervan L Huisman20-07-17761818-
242Moedervan D Herms02-09-176330818-037
243Moedervan de vrouw van A Egbers26-10-178069818-076
244Niesjen Hendriks28-06-178247818-054
245Niesjen Derksvrouw van M Derks01-03-179854818-061
246Peter van der Horst06-03-177240818-047
247Peter Berens23-11-178260818-067
248Peter Egberts Kok14-11-181261818-068
249Peter Hendriks Lange28-01-178181818-088
250Peter Gerrits16-05-179586818-093
251Peter Reinders de Leeuw01-09-181497818-104
252Petertjenvrou van E Arents15-03-178296818-103
253R Tapkustos24-06-179117818-024
254R Herms21-05-180235818-042
255Reindert Peters11-06-178385818-092
256Roelof Gerrits05-01-178526818-033
257Roelof Heimerigs11-05-179249818-056
258Roelofzoon van R Herms28-06-181060818-067
259Rutger25-02-179055818-062
260Steven Goossens28-04-18101818-
261Steven Jans16-10-177852818-059
262Teunis Timmerman21-02-180414818-021
263Truid Jansvrouw van L R de Leeuw19-02-18053818-010
264Trijntjenwed P Berents17-09-178460818-067
265Trijntjewed G Derks13-10-180780818-087
266Tweekinders van H Spanjer07-01-18121818-
267Vrouwvan Claas Berents11-03-17766818-013
268Vrouwvan E Stoel18-06-177110818-017
269Vrouwvan E Sibrands16-10-179522818-029
270Vrouwvan A Wichers06-05-180132818-039
271Vrouwvan Jan van Marle21-04-176842818-047
272Vrouwvan Jan van Marle01-07-179742818-047
273Vrouwvan J Martens06-05-178543818-050
274Vrouwvan L Huisman05-02-179553818-060
275Vrouwvan D Heimerigs??-07-177958818-065
276Vrouwvan J Jans27-02-176967818-074
277Vrouwvan R Peters29-12-179674818-081
278Vrouwvan C Henniphof17-09-179481818-088
279WeduweJan Riezebos09-02-179813818-020
280WeduweLouw Jacobs07-05-177216818-023
281WeduweJ Arends van de Pol18-06-179335818-042
282WeduweA Louws29-01-177946818-053
283WeduweJ Alberts16-02-177649818-056
284WeduweG Simons23-12-176851818-058
285Werner Gerritsschoolm23-05-177782818-089
286Wernder Stoel02-12-180134818-041
287Wichertjen van de Werf02-11-17976818-013
288Wichertjenwed H Zwakenberg21-10-180866818-073
289Willem Lubberts20-12-179347818-054
290Willem Arends24-06-180950818-057
291Willem Herms15-03-178288818-095
292Willem Hendriks04-10-178090818-097
293Willempjewed J Arends16-05-179383818-090
294Willempjenwed A Coetse16-11-179138818-045
295Zwaantjenwed W Gerrits14-05-178482818-089
296Zier Lammers de Leeuw12-03-181185818-092

Dit is een bewerking van de index gemaakt door Wim Meijberg.